do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Imadła kątowe i osiowe

Imadło kątowe SU-100 PROMA Imadło kątowe SU-100 PROMA
Producent: PROMA
25029334
Cena: 330,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło kątowe SU-75 PROMA Imadło kątowe SU-75 PROMA
Producent: PROMA
25300108
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło maszynowe 3-osiowe SWT-100 PROMA Imadło maszynowe 3-osiowe SWT-100 PROMA
Producent: PROMA
25300101
Cena: 1 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Precyzyjny proces obróbki za sprawą imadła trójosiowego.

 

Precyzja i dokładne trzymanie się wytycznych to czynniki, które są bardzo istotne przy obróbce metali czy drewna. Specjalistyczna wiedza pracownika nie jest jednak jedynym wyznacznikiem do tego, aby wykonać polecone zadanie zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. To urządzenia, maszyny i narzędzia stanowią podstawową pomoc w codziennej pracy, pozwalają oszczędzić czas i koszty przeznaczone na wykonanie zlecenia. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny przydomowy warsztat, czy pracujesz zawodowo przy obróbce, w Twojej pracy jednym z bardziej niezbędnych narzędzi może na pewno okazać się imadło. To przedmiot służący do mocowania i przytrzymywania produktów poddawanych obróbce. Imadła maszynowe, służą do bezpiecznego i solidnego utrzymania przedmiotu w trakcie obróbki. Imadło trójosiowe charakteryzuje się wyjątkową budową, dzięki której obróbka może być jeszcze bardziej precyzyjna. Asortyment sklepu wiertarka.pl to maszyn i urządzeń o wysokiej jakości.

 

Dopasowane do potrzeb imadła trójosiowe.

 

Różne rodzaje imadeł dostępne na rynku pozwalają wykonawcom wybrać takie sprzęty, które dokładnie dopasują się do potrzeb i wymagań potrzebnych do przeprowadzenia procesu obróbki. Precyzja ma tu szczególne znaczenie, gdyż często nie ma tu miejsca na błędy, które mogą drogo kosztować. Imadło maszynowe trójosiowe pozwala utrzymać obrabiany przedmiot w żądanej pozycji. To niezwykłe ułatwienie dla wykonawcy, który może w pełni skupić się na realizacji kolejnych zadań, bez konieczności zwracania szczególnej uwagi na pozycję materiału. Imadła te charakteryzuje duża siła zacisku, która jednocześnie nie powoduje usterek ani odkształceń obrabianego materiału. Sprawdzają się one najlepiej w dużych zakładach produkcyjnych czy halach przemysłowych, gdzie wykorzystywane są codziennie. Swoje zastosowanie coraz częściej znajdują jednak również w amatorskich warsztatach i przydomowych manufakturach.

 

Trwałe surowce dają trwały i jakościowy produkt.

 

Na czym polega fenomen takich urządzeń i sprzętów, jak imadła? Same służą do trwałego i mocnego przytrzymywania elementów, jednak aby mogły w pełni wykonać swoje zadanie konieczne jest korzystanie z takich produktów, które wykonane są z wysokogatunkowych surowców, odpornych na częste użytkowanie i intensywną pracę. Sklep wiertarka.pl oferuje swoim odbiorcom jakościowe maszyny od sprawdzonych producentów. Dostępny na stronie sklepu opis pozwala zapoznać się z parametrami danego imadła, co umożliwia pewny i trafiony zakup. Ponadto, imadła objęte są gwarancją, nie ma więc obaw o ewentualne usterki sprzętu, choć te zdarzają się niezwykle rzadko. Trwałość materiałów, z których są produkowane pozwala na utrzymanie imadeł w nienaruszonym stanie nawet przez kilka lat intensywnej pracy. Nie pozostaje nic innego, jak dobrać imadło do potrzeb zakładu czy warsztatu i przekonać się, jak bardzo ułatwi to codzienną pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl