do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Szlifierki dwutarczowe

Szlifierka dwutarczowa do pracy z metalem, drewnem i tworzywami

Zajmujesz się obróbką drewna albo metalu? Jeśli robisz to zawodowo i prowadzisz zakład albo warsztat obróbki obowiązkowo musisz mieć w nim szlifierkę dwutarczową. A może oddajesz się hobbystycznemu majsterkowaniu? Zamiast wiecznie pożyczać sprzęt od sąsiada, kup własny - taki, który w 100% będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Dzięki temu jakość Twoich produktów wzrośnie, niezależnie od tego, czy prowadzisz wielki zakład, czy przydomową warsztatownię.

Szlifierki dwutarczowe dla zakładów przemysłowych i warsztatów

Żeliwna obudowa i podstawa zapewniają stabilność urządzeniu. W zależności od modelu szlifierka stołowa dwutarczowa może mieć osłony twarzy, zwiększające bezpieczeństwo użytkownika. Znajdują się one po obu stronach narzędzia, częściowo przesłaniając tarcze. To właśnie dzięki nim do oczu nie przedostaną się opiłki metalu, mogące spowodować poważny uraz. Wszystkie części i ruchome elementy wykonane są z wytrzymałych surowców, dzięki czemu gwarantują bezawaryjność nawet podczas intensywnego użytkowania. Sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych czy warsztatach.

Szlifierki stołowe dla domu i ogrodu

Przydają się też do ostrzenia wierteł, noży i dłut. Mając szlifierkę, jesteś samowystarczalny i możesz sam wykonać drobne naprawy w domu lub oddać się hobby związanemu z majsterkowaniem. Precyzyjne szlifowanie pozwoli Ci osiągnąć zamierzony efekt i być dumnym ze swoich umiejętności. W sklepie znajdziesz szlifierki nie do zdarcia, zapewniające precyzję. Wśród nich m. in. modele polskiego producenta Proma i amerykańskiego Worksite.

Szlifierka z dwoma tarczami - wielozadaniowy produkt

Oprócz narzędzi oferujemy także akcesoria niezbędne do nich. Wśród nich znajdziesz tarcze polerskie, szlifierskie, szczotki druciane i taśmy - dla lepszego rozeznania wszystkie podawane są w mm. Wymiana elementów jest bardzo prosta i szybka - wystarczy kilka ruchów i masz gotowy sprzęt do pracy. Taka szlifierka sprawdza się przy wykańczaniu i renowacji materiałów. Jednocześnie zamontujesz na niej dwa akcesoria o różnym przeznaczeniu. W tym samym czasie pracować może np. szczotka druciana do usuwania rdzy i tarcza szlifierska. Oszczędzasz czas dzięki temu, bo nie musisz zmieniać tarcz z każdym kolejnym etapem działań.  

Polerka - mała szlifierka dwutarczowa

Do wykańczania niewielkich przedmiotów metalowych niezbędne są polerki. Zamocujesz na nich różne szczotki (drucianą, z rolkami albo tkaninę) w zależności od materiału i efektu, jaki chcesz uzyskać. Polerka zapewnia pomoc w uzyskaniu idealnego efektu. To niewielkie narzędzie warte jest uwagi, ponieważ kupując je dodatkowo do szlifierki, zwiększasz zakres swoich prac. Nie musisz szukać daleko - w naszym sklepie znajdziesz akcesoria do polerek, pozwalające na wielostronne wykończenie przedmiotów.

Zastosowanie szlifierki dwutarczowej - efekty, które widać gołym okiem

Maszyny przeznaczone są do ciągłej pracy, dzięki czemu nie ma przestojów, podczas których trzeba im dać odpocząć. To zapewnia terminowe wykonanie planu i eliminuje ryzyko awarii spowodowanej przegrzaniem lub przeciążeniem. Wybierz szlifierkę dostosowaną do Twoich celów. Niezależnie od tego, czy zajmujesz obróbką na wysoką skalę, czy tylko na własne potrzeby - dzięki niej ułatwisz sobie robotę. Dzięki szlifierce stołowej dwutarczowej naostrzysz przemioty lub komponenty, a także wyszlifujesz je. To produkt niezbędny w warsztatach zajmujących się obróbką, naprawczych i zakładach produkcyjnych o średniej wielkości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl