do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe dla firm

Ścinki, skrawki i wszelkie pozostałości poprodukcyjne to w Twoim zakładzie codzienność? Zamiatanie na koniec pracy zajmuje sporo czasu, a i tak robicie to bez przekonania, bo wiecie, że jutro pomieszczenie będzie wyglądać dokładnie tak samo?

Zamiast marnować czas na bieganie z miotłą albo sprzętem, który cały czas się zapycha, postaw na profesjonalny odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro. Wystarczy chwila, żeby cały ten bałagan znalazł się tam, gdzie jego miejsce - w worku na odpady.

Odkurzacze przemysłowe do warsztatów i na budowę

Prace stolarskie, remontowe, instalacyjne - wszystkie wymagają dokładnego sprzątania po ich zakończeniu. Sypiący się tynk, rozlana woda czy stosy trocin nie dość, że skutecznie utrudniają robotę, to jeszcze mogą wpływać na bezpieczeństwo i stan zdrowia pracowników. Dlatego zaopatrz swoją firmę w odkurzacz przystosowany do pracy w ciężkich warunkach. Taki, któremu nie zaszkodzą metalowe opiłki, pozostałości po obróbce drewna i przypadkowe śmieci,

Z odkurzaczem przemysłowym dotrzesz wszędzie

Odkurzacze wyposażone są w automatycznie zwijany kabel, dzięki czemu ich złożenie po skończonej pracy zajmuje pięć sekund. W dodatku taki przewód, w zależności od modelu, dochodzi nawet aż do 4 m długości. Tyle samo może liczyć wąż ssący, co razem daje 8 metrów zasięgu. Dzięki temu z odkurzaczem dojedziesz w każdy zakamarek dużego pomieszczenia bez potrzeby przepinania się do innego gniazdka.

Odkurzacze przemysłowe do zadań specjalnych - gips i drewno to nie problem

W przestrzeni warsztatowej ciężko czasem utrzymać porządek. W ciągu dnia wiele się dzieje, jedno zlecenie goni kolejne, nic więc dziwnego, że nie zawsze pamiętacie o systematycznym sprzątaniu. Dzięki odkurzaczom przemysłowym pozbędziecie się wszystkiego - od codziennego kurzu i pyłu, przez wióry, aż po gipsowy pył.

Do pracy na sucho i na mokro - odkurzacze do wszelkich zanieczyszczeń

Co więcej - wszystkie modele świetnie sobie radzą zarówno z odkurzaniem na sucho jak i na mokro. Produkty są bezworkowe - każdy z nich ma zbiornik do odkurzania na sucho i filtr do odkurzania na mokro. Oznacza to, że nie musisz dokupować worków, ponieważ stale opróżniasz i zakładasz ten sam. Nie ma sytuacji, w której przez tydzień narastają kolejne warstwy brudu, bo nie masz czasu zrobić zakupów albo dostawa się opóźnia.

Rakieta, a nie odkurzacz - czyste pomieszczenie w 5 minut

Odkurzacze przemysłowe różnią się od zwykłych sprzętów AGD przede wszystki mocą i siłą zasysania. Dodatkowe końcówki pozwolą usuwać zabrudzenia nawet w najbardziej trudno dostępnych miejscach. Wysoki przepływ powietrza sprawia, że odkurzanie odbywa się szybko i nie stanowi przykrego obowiązku po zakończonej pracy.

Dołączone 4 kółka, w tym 2 obrotowe, sprawiają że odkurzacze tego typu bardzo łatwo dają się prowadzić. Duży uchwyt na górze urządzenia pozwala dowolnie nim sterować. Żadne progi i zakręty nie są przeszkodą, a Ty masz zapewnioną ciągłość pracy podczas sprzątania.

Pojemność dopasowana do użytkownika

Rozmiar odkurzacza dostosujesz do codziennych potrzeb Twojej firmy. Pojemności zbiorników są różne - od 15, przez 30 litrów, do nawet 50 i pozwalają sprzątać bez potrzeby codziennego wyjmowania go. A jeśli już zachodzi taka potrzeba, wystarczy przechylić stelaż - tu nie potrzeba wielkiej siły i kombinowania. Wystarczy jeden ruch, żeby przygotować odkurzacz do dalszej pracy.

Sprawdź, który odkurzacz przemysłowy wybrać. Zwróć uwagę na wszystkie parametry, dzięki którym prace porządkowe w Twojej firmie zaczną przebiegać sprawniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl