do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe
 

Imadła wiertarskie

Imadło maszynowe wiertarskie SVV-100 PROMA Imadło maszynowe wiertarskie SVV-100 PROMA
Producent: PROMA
25000194
Cena: 205,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło maszynowe wiertarskie SVV-75 PROMA Imadło maszynowe wiertarskie SVV-75 PROMA
Producent: PROMA
25300107
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło szybkomocujące SRU-100 PROMA Imadło szybkomocujące SRU-100 PROMA
Producent: PROMA
25300106
Cena: 330,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SV-125 PROMA Imadło wiertarskie SV-125 PROMA
Producent: PROMA
25000125
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SV-150 PROMA Imadło wiertarskie SV-150 PROMA
Producent: PROMA
25000150
Cena: 185,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SV-75 PROMA Imadło wiertarskie SV-75 PROMA
Producent: PROMA
25000075
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SVP-100 PROMA Imadło wiertarskie SVP-100 PROMA
Producent: PROMA
25100040
Cena: 125,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SVP-125 PROMA Imadło wiertarskie SVP-125 PROMA
Producent: PROMA
25100050
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SVP-150 PROMA Imadło wiertarskie SVP-150 PROMA
Producent: PROMA
25100060
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło wiertarskie SVP-75 PROMA Imadło wiertarskie SVP-75 PROMA
Producent: PROMA
25100030
Cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej
Imadło 65 x 68 mm Wolfcraft Imadło 65 x 68 mm Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
WF3412099
Cena: 70,61 zł
szt.
zobacz więcej

Cechy użytkowe imadeł maszynowych.

Imadła przeznaczone są do mocowania i przytrzymywania przedmiotów podlegających obróbce. Ich zadaniem jest wspomaganie pracy ludzkiej i ułatwienie wykonywania poszczególnych zleceń. Imadło daje pewność wykonania niezwykle precyzyjnej pracy. Imadła maszynowe charakteryzują się solidną i trwałą budową oraz zwartą konstrukcją. Posiadają dużą siłę nacisku, przez co pewnie utrzymują przedmiot bez możliwości narażenia go na usterki. Imadła maszynowe mają dostępną jeszcze jedną ważną funkcję. W razie potrzeby imadło maszynowe może być wykorzystane jako imadło obrotowe i zostać przymocowane do stołu z pomocą podstawy - dzieje się tak wtedy, gdy pojawia się potrzeba ustawienia imadła pod odpowiednim kątem względem stołu. Każde imadło składa się ze szczęk umożliwiających przytrzymywanie i mocowanie produktu w wygodny i ustalony sposób. W zależności od potrzeb, rodzaj imadeł został dopasowany w taki sposób, aby każdy proces mógł zostać precyzyjnie przeprowadzony.

Gwarancja jakości na każdym etapie.

Asortyment sklepu internetowego wiertarka.pl to nie tylko gwarancja sprawnie przeprowadzonego procesu zakupowego. Każda transakcja związana jest z podtrzymaniem wysokiej jakości na każdym etapie realizacji zamówienia. Zgromadzone w ofercie produkty charakteryzują się wysoką jakością pochodzącą od sprawdzonych i znanych producentów. Wszystkie objęte są gwarancją dającą pewność, że w przypadku usterki możliwa będzie darmowa naprawa lub wymiana produktu. Dodatkowo, w przypadku wątpliwości, na każdym etapie realizacji zamówienia możesz skorzystać ze specjalistycznej wiedzy poszczególnych członków zespołu czuwającego nad powodzeniem całej operacji. Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj imadła powinien trafić w Twoje ręce i które narzędzie w pełni odpowie na Twoje potrzeby, skontaktuj się z naszym zespołem, który na pewno odpowie na zadane pytania i podpowie, jakie rozwiązanie sprawy będzie dla Ciebie najlepsze i który produkt w znaczny sposób ułatwi codzienne zmagania.

Zarówno wyposażenie amatorskiego warsztatu, jak i tego specjalistycznego, wymaga zwrócenia szczególnej uwagi na sprzęty i urządzenia, jakie planujemy w nim zamieścić. Istnieje kilka maszyn, narzędzi i akcesoriów, bez których żaden warsztat nie może istnieć, a na pewno prawidłowo funkcjonować i spełniać swoje założenia. Jednym z takich urządzeń jest imadło - do jego podstawowych zadań należy unieruchomienie za pomocą szczęk przedmiotu poddawanego obróbce. W zależności od tego, jaki przedmiot wymaga mocowania oraz jaką obróbkę chcemy zastosować, do każdego z nich nada się inny rodzaj urządzenia. Imadło to przedmiot, który w znacznym stopniu ma za zadanie ułatwić pracę, dlatego warto wybrać produkt, który jest sprawdzony, polecany i na pewno na długo zagości w warsztacie. W ofercie sklepu internetowego Wiertarka znajdują się różnego rodzaju imadła, przeznaczone zarówno dla amatorskich warsztatów, jak i dla specjalistycznych i profesjonalnych zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Jednym z bardziej użytkowych narzędzi jest imadło krzyżowe.

Imadło krzyżowe - wyjątkowe cechy urządzenia w codziennym zastosowaniu.

Szeroka oferta dostępnych na rynku imadeł pozwala na dokładne dopasowanie urządzeń do realizowanych zleceń i indywidualnych potrzeb pracowników wykonujących zadanie. Dla przykładu, imadła maszynowe świetnie sprawdzą się w pracy z frezarką lub szlifierką. Ich główne cechy, wyróżniające ten rodzaj imadeł na tle innych to solidna budowa, duża siła zacisku, czy zwarta konstrukcja. Jednym z czynników, który w głównej mierze stanowi podstawę do rozróżnienia poszczególnych typów imadeł jest sposób dociskania ruchomej szczęki. W przypadku produkcji seryjnej, gdzie konieczne jest zwrócenie uwagi na wysoką dokładność, najlepiej sprawdzą się imadła maszynowe precyzyjne. Krzyżowe imadła obrotowe, to kolejny typ urządzeń, które charakteryzuje solidna konstrukcja, dzięki czemu są one wyjątkowo mocne. Praca z takim sprzętem pozwala na stabilne umieszczenie obrabianego przedmiotu i precyzyjne wykonanie działań. Dodatkowo, konstrukcja imadła zapewnia ochronę materiału poddawanego obróbce.

Wybierz pewne produkty i pewnego dostawcę.

Asortyment sklepu internetowego wiertarka.pl zawiera produkty pochodzące od znanych i pewnych producentów. Misją sklepu jest zapewnienie swoim odbiorcom urządzeń, maszyn i sprzętów, które pomogą im w codziennej pracy i znacznie usprawnią proces wykonywania powierzonych zleceń. Z tego względu szczególna uwaga przywiązywana jest do jakości gromadzonych w ofercie produktów. Znany producent, gromadzący pozytywne opinie na temat tworzonych produktów - całe wyposażenie sklepu jest dokładnie przemyślane i dobrane do potrzeb potencjalnych, jak i obecnych klientów. Precyzja wykonania, dokładność na każdym etapie - to cechy, które łączą ze sobą zarówno funkcjonalność maszyn, jak i dobór asortymentu sklepu. W zależności od Waszych potrzeb, mogą znaleźć się w nim podstawowe urządzenia i narzędzia, jak i bardziej nietypowe produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl