do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Obrabiarki do metalu

Maszyny do obróbki metalu - obrabiarki

Gięcie, cięcie i wiercenie. Tak wygląda każdy dzień pracy zakładu produkcyjnego i warsztatu. Skróć czas obróbki, usprawnij przebieg roboty, poszerz ofertę, a także wyeliminuj ryzyko awarii i przestoju. Wybierz narzędzia, które same wykonują pracę, są odporne na uszkodzenia i umożliwiają kształtowanie powierzchni metalowej w dowolny sposób.

Obrabiarki do metalu - piły taśmowe

Piły taśmowe tną wszystko - od aluminium i jego odlewów, przez metale kolorowe, aż po wysokogatunkowe. Do przecinania materiałów pod kątem służą: imadło obrotowe i obrotowe ramię piły. Urządzenie zapewnia precyzyjne cięcie, zostawiając równą krawędź. We wszystkich piłach można z łatwością zastosować układ chłodzenia, zabezpieczający przed przegrzaniem się urządzenia.

Frezarki - profesjonalna obróbka metalu

Frezarko-wiertarki wykorzystasz podczas obróbki materiałów ze stali, żeliwa, metali kolorowych i innych. Dzięki temu poszerzysz swoją ofertę o dodatkowe usługi. W asortymencie znajdziesz urządzenia o szerokim zakresie prędkości obrotów, co umożliwia zastosowanie ich do prac wiertniczych o różnym charakterze.

Stabilna konstrukcja eliminuje ryzyko przypadkowego poruszenia czy drgań. Przesuwanie stołu jest płynne i dokonuje się przy pomocy śrub zakończonych uchwytami.

Tokarki - wielofunkcyjne maszyny do obróbki metalu

Urządzenia te w sposób ekonomiczny zapewniają wykonywanie wszelkich czynności obróbczych na najpopularniejszych materiałach. W zakresie obróbki metali pracuje się z nimi na aluminium, stopach nieżelaznych aż po stale wysokogatunkowe. Tokarka umożliwia obróbkę wewnętrzną i zewnętrzną powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych płaszczyzn, rowkowanie, toczenie z pręta i wiercenie. Na urządzeniu można ciąć gwinty metryczne i calowe. Poza metalami, tokarki kombi są przeznaczone również do obróbki powierzchni plastikowych oraz drewnianych.

Giętarki i walcarki do blachy - artykuły firmowe

Umożliwiają kształtowanie blachy, profili i cięcie rur. Przydają się w zakładach, budowlanych, dekarskich i hydraulicznych. Dzięki własnej giętarce i walcarce, minimalizujesz koszty związane z zakupem gotowych produktów. Własnoręcznie tworzysz materiały i masz pewność, że są idealnie dopasowane. W ten sposób zapewniasz klientom rozwiązania, na które nie wpadliby sami.

Wiertarki pionowe - stołowe i kolumnowe

Podstawowe narzędzia w każdym zakładzie produkcyjnym i warsztacie. Wyposażone są w obrotowy stolik pozwalający wywiercić otwór w dowolnym miejscu blachy. Precyzję działania zwiększa wskaźnik laserowy. Modele z autoposuwem oszczędzają Twój czas - nie musisz stać przy maszynie i w tym czasie zajmujesz się innymi obowiązkami. Wysoki moment obrotowy naszych wiertarek sprawia, że błyskawicznie wwiercają się nawet w bardzo twardy materiał i to przy niskiej prędkości silnika.

Szlifierki tarczowe do metalu

Narzędzia, które pracują samodzielnie - nie trzeba nimi sterować. Wbudowany system automatycznego przesuwania sprawia, że człowiek jest zbędny podczas pracy szlifierki. System chłodzenia i smarowania chroni urządzenie przed uszkodzeniem nawet podczas intensywnej pracy. Nie musisz planować przerw w działaniu szlifierki - robota wykonuje się sama, w dodatku w bezpiecznych warunkach.

Wyposażenie dodatkowe - zobacz produkty

W tej sekcji znajdziesz akcesoria dla sprzętów do obrabiania metali. Wśród nich są frezy, podzielnice, uchwyty, imadła z prowadnicami CNC, a także układy chłodzenia do samodzielnego montażu. Dzięki nim zaopatrzysz swoją firmę we wszystkie niezbędne produkty. Dodatkowe elementy pozwalają usprawnić pracę, zaopatrzyć się w zapas (np. wierteł) na wypadek awarii albo zwiększonej produkcji.

Sprawdź naszych producentów: Proma, Luna, Roxta i inni to czołówka cenionych firm, od lat zaopatrujących przedsiębiorców i amatorów majsterkowania we wszystkie potrzebne im urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl