do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Opalarki

Opalarki - urządzenia wielofunkcyjne

Prowadzisz firmę remontową, budowlaną albo hydrauliczną? Nie będziemy Cię przekonywać, jak ważna jest wysoka jakość urządzeń, którymi się posługujesz. Jeśli właśnie przyszedł czas na wymianę opalarki, jesteś we właściwym miejscu.

A może szukasz urządzenia do prywatnego użytku? Jesteś majsterkowiczem i lubisz odnawiać albo tworzyć nowe rzeczy? w przydomowym warsztacie? Zwróć uwagę na sprzęt, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Zapomnij o wielogodzinnym nagrzewaniu powierzchni i skrobaniu - z mocną opalarką osiągniesz więcej w krótkim czasie.

Opalarki elektryczne do renowacji

Opalarka pozwala usuwać stare farby i powłoki lakiernicze z mebli, drzwi i innych drewnianych powierzchni. Dzięki niej nadasz nowy charakter starym przedmiotom. Zajmujesz się zawodowo lub amatorsko renowacją mebli? Zdziwisz się, jak szybko pozbędziesz się niechcianych pokładów.

Wysoka temperatura wysuszy świeżo położone farby i lakiery, co znacznie skróci czas Twojej pracy. Nie czekasz, aż same wyschną, tylko od razu działasz. Szybko kończysz jedno zlecenie i możesz zająć się kolejnymi.

Funkcja nagrzewania sprawdza się także podczas montażu folii na szybie. Strumień ciepła pozwala łatwo przymocować ją do śliskiej powierzchni bez pozostawiania bąbelków powietrza.

Opalarki - wszechstronne zastosowanie na budowie i podczas remontów

Opalarki przydają się przy pracach hydraulicznych i budowlanych. Wykorzystasz je w procesie lutowania i odmrozisz nimi rury, jeśli to właśnie zimą przypadło Ci mierzyć się z awarią wodociągu. Mając to narzędzie, łatwo naprawisz i zbudujesz nowe instalacje hydrauliczne.

Również tworzywa sztuczne poddają się działaniu tych elektronarzędzi. Dzięki opalarce wygniesz rurę PCV i usuniesz zniekształcenia na plastikowych produktach. Zastosujesz ją też do zgrzewania rur.

Regulacja temperatury pozwoli dopasować ją do materiału, z którym pracujesz. Nie ryzykujesz przypalenia i uszkodzenia mebla, rury czy innego przedmiotu. Oferujemy opalarki o szerokim zakresie temperatury powietrza, dzięki czemu jedno elektronarzędzie wykorzystasz do różnych prac.

Gorące powietrze - wysoka wydajność pracy

Siłę opalarki dopasowujesz do bieżących potrzeb. Pracujesz na delikatnych powierzchniach? Zmniejszasz temperaturę i siłę nadmuchu. Masz do czynienia z pięcioma warstwami farby olejnej na starych drzwiach? Wrzucasz urządzenie na pełną parę i patrzysz, jak kolorowe płaty spadają na podłogę. Płynna regulacja temperatury sprawia, że w każdej chwili możesz ją zmienić, nie wyłączając urządzenia.

Opalarki zasilane sieciowo - dłuższe działanie

Długość kabla pozwala na swobodne operowanie urządzeniem. Możesz dowolnie je przekręcać, docierając w każdy zakamarek futryny drzwi lub okna. Dzięki temu dokładnie usuniesz farbę również z rzeźbionych mebli.

Urządzenia są lekkie, dzięki czemu łatwo utrzymasz je w dłoni nawet podczas dłuższego użytkowania. Niektóre modele wyposażone są w podstawki pozwalające umieścić opalarkę w bezpiecznej pozycji, a niektóre z nich mają także zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Część produktów dostępna jest w walizkach - gotowych zestawach z dodatkowymi dyszami, zwiększającymi ich działanie. Nie musisz kupować osobnych końcówek, tylko od razu po odebraniu przesyłki przystępujesz do pracy. A jeśli potrzebujesz całkiem innych dyszy? Sprawdź nasze opalarki bez zestawu i wybierz końcówki dopasowane do Twoich potrzeb.

Po skończonej pracy nie musisz odkładać urządzenia na bok, żeby wystygło. Wystarczy, że puścisz zimny nawiew przez dyszę i możesz spokojnie zapakować opalarkę do torby lub walizki.

Opalarki Steinel - niemiecka precyzja

Marka Steinel od ponad 60 lat obecna jest na rynku elektronarzędziowym. Produkcja urządzeń odbywa się w Europie, masz więc pewność, że nie kupujesz chińskiego kota w worku. Producent stale ulepsza swoją ofertę, a my nie pozostajemy w tyle - w naszym asortymencie znajdziesz najnowsze opalarki działające z temperaturą do 600°C i mające regulowany wydatek powietrza nawet do 500 l/m.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl