do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe i domowe

W przeciwieństwie do standardowych produktów AGD odkurzacze przemysłowe przystosowane są do pracy w cięższych warunkach. Wyróżniają się wysoką siłą zasysania, wydajną pracą na sucho i mokro, a także większą pojemnością zbiornika na odpady. Odporne są na zapchania, więc można nimi zebrać zarówno resztki tynku, jak i rozsypany gips czy kałużę wody. 

Odkurzacze przemysłowe w pracach budowlanych

Odkurzacze budowlane wyposażone są w mechaniczny otrząsacz filtra. Jeśli widzisz, że coś jest nie tak, wystarczy że uruchomisz tę funkcję, dzięki której większość zabrudzeń odpadnie. Dzięki temu dalej sprzątasz bez potrzeby otwierania urządzenia i ręcznego czyszczenia. Do tego opróżnianie pojemnika na odpady jest bardzo proste - wystarczy przechylić stelaż, by pozbyć się śmieci. 

Funkcja dmuchawy pozwala usuwać większe elementy, które mogły utknąć w rurze. Silny przepływ powietrza wydmuchuje je na zewnątrz, bez uszkodzenia rury, pozwalając kontynuować pracę. Masz gwarancję, że w razie zatkania szybko poradzisz sobie sam bez oddawania sprzętu do punktu naprawy.

Odkurzacze do zakładu - szybki porządek po pracy

Odkurzacze przemysłowe przystosowane są do codziennej pracy i dużego obciążenia. Pracują na wysokim podciśnieniu, pozwalającym im wydobyć najgłębiej zalegające śmieci. Wyposażone zostały w specjalne filtry - o wiele bardziej wydajne niż te w standardowych urządzeniach do domu. I co łatwo zauważyć, są większe od normalnych odkurzaczy. Dlatego przemysłowe wersje mają duże kółka (w tym obrotowe), które ułatwiają ich przemieszczanie. Poza tym nie musisz za bardzo się schylać, żeby sięgnąć rękojeści pozwalającej na manewrowanie.

Elektronarzędzia wykonano z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne (np. obijanie). Automatycznie zwijany kabel oszczędza Twój czas. Wystarczy wcisnąć przycisk, żeby znalazł się wewnątrz urządzenia. Potem tylko chowasz odkurzacz do szafki i masz z głowy sprzątanie. 

Odkurzacze warsztatowe i zakładowe - wybierz właściwą pojemność

Odkurzacz warsztatowy wykorzystasz także do sprzątania na podjeździe, w garażu, a nawet samochodzie. Profesjonalny odkurzacz sprawdzi się wszędzie, gdzie masz do czynienia z zalegającymi pyłem, kurzem i śmieciami powstałymi nie tylko podczas pracy, ale także wskutek codziennego intensywnego użytkowania. Pojemności zbiorników zaczynają się już od 15 l - to opcja dla mniejszych przestrzeni, takich jak przydomowe warsztaty.

Dla większych pracowni, zakładów i firm budowlanych polecamy odkurzacze zaopatrzone w worki od 30 do 50 l. Do tego zasięg urządzeń sięga 8 metrów, jeśli zsumujemy długość kabla i ramienia ze szczotką. Dzięki temu sprzątasz jedno pomieszczenie bez potrzeby wyłączania odkurzacza tylko po to, by wpiąć wtyczkę do bliższego gniazdka. 

Odkurzacze domowe - profesjonalny sprzęt na co dzień

Odkurzacz do kominka pozwala dokładnie wyczyścić popiół pozostały po spalonym drewnie. Nie zapycha się. Zapomnisz o chmurze pyłu unoszącego się w pokoju, kiedy próbujesz wymieść szczotką to, co zostało. Po prostu odkurzasz w środku, zbierając wszystko.

Wysoka siła ssania odkurzaczy pozwala wydobyć zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc, a do tego ich praca, dzięki cichemu silnikowi, jest mało uciążliwa, Cała procedura trwa znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnego urządzenia czy zmiotki, a przede wszystkim - jest dokładniejsza.

Oszczędzaj, wybierając odkurzacze bezworkowe do warsztatu i domu

W przypadku naszych modeli Proma nie musisz pamiętać o regularnym kupowaniu worków do odkurzaczy. W dodatku ich ciągła wymiana przy zintensyfikowanych pracach porządkowych mogłaby stanowić niezłe obciążenie budżetu. W każdym produkcie znajduje się stały zbiornik na odpady, który zapełniasz i opróżniasz. Masz jedną rzecz mniej do pilnowania, a przy tym nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem odkurzacza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl