do kasy suma: 0,00 zł
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Kategorie obrazkowe

Obróbka do drewna

Dłutownica PDS-140 PROMA Dłutownica PDS-140 PROMA
Producent: PROMA
25029006
Cena: 5 605,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dłutownica PDS-220 PROMA Dłutownica PDS-220 PROMA
Producent: PROMA
25029010
Cena: 8 170,00 zł
Frezarka dolnowrzecionowa TFS-100/30 PROMA Frezarka dolnowrzecionowa TFS-100/30 PROMA
Producent: PROMA
25005110
Cena: 12 340,50 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka dolnowrzecionowa TFS-1000/30 PROMA Frezarka dolnowrzecionowa TFS-1000/30 PROMA
Producent: PROMA
25005111
Cena: 15 190,50 zł
szt.
zobacz więcej
Frezarka dolnowrzecionowa TFS-80/30 PROMA Frezarka dolnowrzecionowa TFS-80/30 PROMA
Producent: PROMA
25008030
Cena: 6 640,50 zł
szt.
zobacz więcej

Wielofunkcyjne obrabiarki do drewna

Skompletuj wyposażenie zakładu lub warsztatu stolarskiego. Wybierz lekkie w obsłudze urządzenia, postaw na wysoką wydajność i łatwy dostęp do zapasowych części. Nie istnieje jedno uniwersalne narzędzie do obróbki drewna, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystkie maszyny, jakich potrzebujesz, by zmienić kawał kłody w kwietnik albo regał.

Obrabiarki do drewna - piły i pilarki

Piły taśmowe oraz pilarki do obróbki poprzecznej i wzdłużnej pozwalają uzyskać deski o dokładnie takich wymiarach, na jakich Ci zależy. Ustawiasz głębokość cięcia i kąt, a maszyna zajmuje się resztą. Ciężka konstrukcja sprawia, że podczas posuwu drewna nie dochodzi do jego przemieszczania się. Praca odbywa się w stabilnych warunkach i realizujecie kolejne zlecenia bez kombinowania, jak by tu podeprzeć urządzenie. Dzięki mocnemu silnikowi maszyny jesteście w stanie przeciąć nawet bardzo gruby kawałek drewna.

Urządzenia wieloczynnościowe, czyli strugarko-grubościówki

Zamiast kupować dwa urządzenia, wybierz jedno, które spełni dokładnie takie same zadania. Przy jego pomocy wyrównasz drewnianą powierzchnię i dobierzesz odpowiednią grubość. Osłona chroni Twoje ręce przed nożami, dzięki czemu pracujesz bezpiecznie. Przy okazji oszczędzasz miejsce w pomieszczeniu, co jest ważne, zwłaszcza jeśli Twój warsztat jest niewielki. Połączenie dwóch maszyn dodatkowo usprawnia przebieg robót - wszystkie działania wykonujesz przy jednym stanowisku.

Frezarki - precyzyjna robota w drewnie

Rowki o dowolnym przekroju - teowym, trapezowym, prostokątnym. Dzięki zestawom końcówek do frezarek wykonasz je wszystkie. Stabilna konstrukcja podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Wrzeciono ustawiasz dowolnie - zakres głębokości i kąta pracy jest bardzo szeroki. Dzięki temu z Twojego zakładu wychodzą półprodukty idealnie przygotowane do dalszych czynności (np. elementy mebli).

Szlifierki - narzędzia ręczne do idealnego wykończenia drewna

Idealnie gładkie deski to zasługa szlifierek tarczowych. W naszej ofercie znajdziesz szlifierki taśmowe i walcowe oraz akcesoria do nich. Urządzenia nadają się do różnego rodzaju szlifowania. Umożliwiają zarówno obróbkę wstępną, jak i ostateczne szlify i profilowanie, kiedy to zależy Ci na doskonałej precyzji. Ruchome ramię pozwala ustawić potrzebny Ci kąt, co znacznie zwiększa zasięg i Twoje możliwości.

Tokarki - obrabiarki dla niepowtarzalnego efektu

Maszyna obraca kawałkiem drewna, a Ty nadajesz mu ostateczny kształt i zdobienie. Potrzebujesz tylko kilku narzędzi, np. dłuta i papieru ściernego, żeby powstał nowy uchwyt, miska czy donica. Tokarki nadają się zarówno do produkcji pojedynczych produktów, jak i całych serii. W ten sposób obsłużysz zarówno zlecenia składające się z jednej lub kilku sztuk produktu, jak i wykonasz zestawy liczące ich kilkadziesiąt.

Wiertarki - pionowe wiertarko-sękarki

Wielozadaniowe maszyny, których zadaniem jest wiercenie, dłutowanie i pogłębianie. Robocza głowica i stolik są ruchome, co znacznie poszerza zakres prac. Dzięki temu nie przekładasz stale materiału, tylko operujesz narzędziem, które dociera dokładnie tam, dokąd powinno.

Noże, taśmy i uchwyty - akcesoria do maszyn

Oferujemy dodatkowe i zapasowe elementy do elektronarzędzi. Dzięki nim wyposażenie Twojej firmy jest zawsze kompletne. W miarę zużywania się zastępujesz jedne akcesoria kolejnymi bez potrzeby wstrzymywania pracy. Produkty są trwałe i wytrzymują intensywne użytkowanie.

Wśród naszych kategorii znajdziesz wszystkie elektronarzędzia, które umożliwiają bezawaryjne prowadzenie prac stolarskich w zakładzie lub warsztacie. Sprowadzamy je wyłącznie od doświadczonych producentów, m. in. Proma, Roxta i Scheppach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl